loading

Minecraft Server KiralamaKolay Web Yönetim Paneli Sayesinde Server Kurma Çok Kolay

Minecraft Server Fiyatları

Minecraft Server fiyatları seçeceğiniz pakete göre değişmektedir. Müşterilerimize birden fazla seçenek sunmaktayız. Bütçenize en uygun olan paketi seçebilir ve sipariş verebilirsiniz. Aradığınız özellikler aşağıda yoksa hemen canlı destekle iletişime geçip aradığınız özellikte sunucuya sahip olabilirsiniz.

Depolama
cpu
ram
Slot
ÜCRET
Depolama SINIRSIZ SSD
cpu 1
ram 2
Slot SINIRSIZKişi
ÜCRET 25₺/ay
Depolama SINIRSIZ SSD
cpu 1
ram 3
Slot SINIRSIZKişi
ÜCRET 35₺/ay
Depolama SINIRSIZ SSD
cpu 2
ram 4
Slot SINIRSIZKişi
ÜCRET 60₺/ay
Depolama SINIRSIZ SSD
cpu 2
ram 5
Slot SINIRSIZKişi
ÜCRET 75₺/ay
Depolama SINIRSIZ SSD
cpu 2
ram 6
Slot SINIRSIZKişi
ÜCRET 90₺/ay
Depolama SINIRSIZ SSD
cpu 2
ram 8
Slot SINIRSIZKişi
ÜCRET 120₺/ay
Depolama SINIRSIZ SSD
cpu 3
ram 10
Slot SINIRSIZKişi
ÜCRET 175₺/ay
img-bg

Minecraft Server Açma - Nasıl Yapılır?

%99.9 Uptime

Güçlü altyapımız sayesinde kesintisiz hizmetin tadını çıkartın.

%100 Global DDoS Koruması

Türkiye'deki DDOS, DOS, SYN, Spoof, SSDP, UDP, Flood ve bir çok atak tiplerine karşı en yüksek korumaya sahipsiniz!

Güçlü Makine & Güçlü Altyapı

Tamamen size ayrılmış ram ve cpu değerleriyle satın almış olduğunuz hizmetin güçlü internet alt yapısıyla, projerlerinizi en kaliteli ve performanslı şekilde hayata geçirebilirsiniz.

Kullanımı Kolay Yönetim Paneli

Bizden aldığınız hizmetleri kontrol edebilmeniz için sizler için özel hazırlanmış olan Yönetim Panellerini kullanımınıza sunuyoruz.

Root Administrator Erişimi

Hizmetinizin tüm kontrolü artık sizin elinizde. Böylece bizler olmadan dilediğiniz tüm ayarları kendiniz yapabilirsiniz.

Tamamen Size Özel Kurulum

Makinelerimiz tamamen sıfırdan sizin istekleriniz doğrultusunda içinde aldığınız hizmete göre ihtiyacınız olan tüm programlar kurularak teslim edilir.

Oxide & Umod Desteği

Kolay kurulum oxide desteği ile serverinizi modlu yapıp istediğiniz gibi yapılandırabilirsiniz.

Ücretli Eklenti Yardımı

2x-3x gibi yada özel istekler doğrultusunda eklenti satın alabilirsiniz.

Kolay Ekip Yönetimi

Serverinizin paneline istediğiniz ekip arkadaşınızı ekliyebilirsiniz sadece sizin belirlemiş olduğunuz yetkilere sahip olurlar.

img-bg

Minecraft Server Kurma

Minecraft Server Kurma işlemlerinizi tamamen biz yapıyoruz. Sizlerin tek yapmanız gereken serveri teslim aldıktan sonra kolay Türkçe oyun panelinizden serverinizi yönetip arkanıza yaslanmak. 2015 Yılında Türkiyede ilk Minecraft serverini kurduğumuzdan bu yana Minecraft Server Kurma serüvenimiz hala devam etmekte. Uzun yılların verdiği tecrübe ile en iyi ve en kaliteli Minecraft server hizmetini firmamız sunmaktadır. Eğer sizlerde bir Minecraft Serveri Kiralamak istiyorsanız hemen diğer memnun müşterilerimiz gibi sizlerde bizleri tercih edebilirsiniz.

Düşük Ping Minecraft Server

Lokasyonumuz Türkiye/Bursa olduğu için en düşük ping değeri ile sunucu listelerinde en üst listede çıkarsınız bu sayede yeni oyuncuların kolaylıkla serverinize giriş yapmasını sağlayabilirsiniz. Peki diyeceksinizki Türkiye Lokasyon Olarak Korumanız Nasıl ? Yılların verdiği emek ve tecrübe ile sürekli her türlü saldıra karşı Güncel DDoS Korumamız ile kesintisiz hizmet sunuyoruz. Sürekli Güncellenen Sağlam DDoS Koruması alt yapısına sahip Server Kiralama hizmetimizden yararlanmak için hemen sipariş verin.

Kaliteli Minecraft Serverinizin
Keyfini Çıkartın

Server açmak artık çok kolay. Artık herkes istediği tarzda veya yapıda bir server sahibi olabilir. Serverda tüm kontrol size aittir. Dilediğiniz değişiklikleri yapmakta özgürsünüz. Gelişmiş oyun paneli sayesinde serverınızda istediğiniz değişiklikleri kolayca yapma imkanınız bulunmaktadır. Kendinize ait olan serverın haritasını seçebilir ve tüm ayarları istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Serverın sahibi siz olacağınız için tüm yönetim size ait olacaktır. Serverınızı bizim desteğimiz ile en iyi şekilde açabilir ve oynayabilirsiniz. Serverların lokasyonu Türkiye olduğu için serverinizin ping değerleri düşüktür.

Sıkça Sorunlar Sorular ? Hala Yanıtlaramı İhtiyacın Var Canlı Destekten Yada Discord Sunucumuzdan Bizlere Ulaşabilirsin

Her oyun server için ayrı bir destek çalışanımız bulunmaktadır. Bu sayede oyun serverı desteği istediğinizde karşınızda size server konusunda yardımcı olacak uzman bir kişi bulacaksınız.
Oyun server kurma sistemi 7/24 açık ve otomatiktir. Bu sayede açmak istediğiniz oyun serverı'nın ödemesini yaptıktan sonra hızlıca oyun serverınız kurulur ve teslim edilir.
İlk başta 30 kişilik veya 3gb'lık server aldınız. Daha sonradan ödeme yaparak bu değerleri yükseltebilirsiniz. Yani 30 kişiyi 100 kişiye veya 3gb rami 10gb'ta çıkarabilirsiniz.