loading

Rust Server KiralamaKolay Web Yönetim Paneli Sayesinde Server Kurma Çok Kolay

Rust Server Fiyatları

Rust Server fiyatları seçeceğiniz pakete göre değişmektedir. Müşterilerimize birden fazla seçenek sunmaktayız. Bütçenize en uygun olan paketi seçebilir ve sipariş verebilirsiniz. Ayrıca yeni müşterilere özel kampanyalarımız ile en uygun fiyata Rust server kiralayabilirsiniz. Üstelik Server İsminin Sonuna ServerKirala.com Koyanlara i9 İşlemci İçin Ekstra Ücret Almıyoruz.

Depolama
cpu
ram
Slot
ÜCRET
Depolama SINIRSIZ SSD
cpu SINIRSIZ
ram SINIRSIZ
Slot 75Kişilik
ÜCRET 75₺/ay
Depolama SINIRSIZ SSD
cpu SINIRSIZ
ram SINIRSIZ
Slot 100Kişilik
ÜCRET 100₺/ay
Depolama SINIRSIZ SSD
cpu SINIRSIZ
ram SINIRSIZ
Slot 125Kişilik
ÜCRET 125₺/ay
Depolama SINIRSIZ SSD
cpu SINIRSIZ
ram SINIRSIZ
Slot 150Kişilik
ÜCRET 150₺/ay
Depolama SINIRSIZ SSD
cpu SINIRSIZ
ram SINIRSIZ
Slot 175Kişilik
ÜCRET 175₺/ay
Depolama SINIRSIZ SSD
cpu SINIRSIZ
ram SINIRSIZ
Slot 200Kişilik
ÜCRET 200₺/ay
Depolama SINIRSIZ SSD
cpu SINIRSIZ
ram SINIRSIZ
Slot +250Kişilik
ÜCRET 250₺/ay
Rust Türkiye Topluluk Discordumuz: Katılmak için Tıklayın!
img-bg

Rust Server Açma - Nasıl Yapılır?

%99.9 Uptime

Güçlü altyapımız sayesinde kesintisiz hizmetin tadını çıkartın.

%100 Global DDoS Koruması

Türkiye'deki DDOS, DOS, SYN, Spoof, SSDP, UDP, Flood ve bir çok atak tiplerine karşı en yüksek korumaya sahipsiniz!

Güçlü Makine & Güçlü Altyapı

Tamamen size ayrılmış ram ve cpu değerleriyle satın almış olduğunuz hizmetin güçlü internet alt yapısıyla, projerlerinizi en kaliteli ve performanslı şekilde hayata geçirebilirsiniz.

Kullanımı Kolay Yönetim Paneli

Bizden aldığınız hizmetleri kontrol edebilmeniz için sizler için özel hazırlanmış olan Yönetim Panellerini kullanımınıza sunuyoruz.

Root Administrator Erişimi

Hizmetinizin tüm kontrolü artık sizin elinizde. Böylece bizler olmadan dilediğiniz tüm ayarları kendiniz yapabilirsiniz.

Tamamen Size Özel Kurulum

Makinelerimiz tamamen sıfırdan sizin istekleriniz doğrultusunda içinde aldığınız hizmete göre ihtiyacınız olan tüm programlar kurularak teslim edilir.

Oxide & Umod Desteği

Kolay kurulum oxide desteği ile serverinizi modlu yapıp istediğiniz gibi yapılandırabilirsiniz.

Ücretli Eklenti Yardımı

2x-3x gibi yada özel istekler doğrultusunda eklenti satın alabilirsiniz.

Kolay Ekip Yönetimi

Serverinizin paneline istediğiniz ekip arkadaşınızı ekliyebilirsiniz sadece sizin belirlemiş olduğunuz yetkilere sahip olurlar.

img-bg

Rust Server Kurma

Rust Server Kurma işlemlerinizi tamamen biz yapıyoruz. Sizlerin tek yapmanız gereken serveri teslim aldıktan sonra kolay Türkçe oyun panelinizden serverinizi yönetip arkanıza yaslanmak. 2015 Yılında Türkiyede ilk rust serverini kurduğumuzdan bu yana Rust Server Kurma serüvenimiz hala devam etmekte. Uzun yılların verdiği tecrübe ile en iyi ve en kaliteli rust server hizmetini firmamız sunmaktadır. Eğer sizlerde bir Rust Serveri Kiralamak istiyorsanız hemen diğer memnun müşterilerimiz gibi sizlerde bizleri tercih edebilirsiniz.

Düşük Ping Rust Server

Lokasyonumuz Türkiye/Bursa olduğu için en düşük ping değeri ile sunucu listelerinde en üst listede çıkarsınız bu sayede yeni oyuncuların kolaylıkla serverinize giriş yapmasını sağlayabilirsiniz. Peki diyeceksinizki Türkiye Lokasyon Olarak Korumanız Nasıl ? Yılların verdiği emek ve tecrübe ile sürekli her türlü saldıra karşı Güncel DDoS Korumamız ile kesintisiz hizmet sunuyoruz. Sürekli Güncellenen Sağlam DDoS Koruması alt yapısına sahip Server Kiralama hizmetimizden yararlanmak için hemen sipariş verin.

Kaliteli Rust Serverinizin
Keyfini Çıkartın

Server açmak artık çok kolay. Artık herkes istediği tarzda veya yapıda bir server sahibi olabilir. Serverda tüm kontrol size aittir. Dilediğiniz değişiklikleri yapmakta özgürsünüz. Gelişmiş oyun paneli sayesinde serverınızda istediğiniz değişiklikleri kolayca yapma imkanınız bulunmaktadır. İster Modsuz İster Modlu sunucunuzun Server Listesinde en üstte çıkması sayesinde kolayca oyuncu toplayabilirsiniz Unutmayın Modsuz serveriniz Topluluk server listesinde en üstte çıkarken Modlu serveriniz ise Modlu server listesinde en üstte çıkar. Serverların lokasyonu Türkiye olduğu için serverinizin ping değerleri düşüktür bu sayede server listelerinde en üst sırada gözükür.

Sıkça Sorunlar Sorular ? Hala Yanıtlaramı İhtiyacın Var Canlı Destekten Yada Discord Sunucumuzdan Bizlere Ulaşabilirsin

Her oyun server için ayrı bir destek çalışanımız bulunmaktadır. Bu sayede oyun serverı desteği istediğinizde karşınızda size server konusunda yardımcı olacak uzman bir kişi bulacaksınız.
Oyun server kurma sistemi 7/24 açık ve otomatiktir. Bu sayede açmak istediğiniz oyun serverı'nın ödemesini yaptıktan sonra hızlıca oyun serverınız kurulur ve teslim edilir.
İlk başta 30 kişilik veya 3gb'lık server aldınız. Daha sonradan ödeme yaparak bu değerleri yükseltebilirsiniz. Yani 30 kişiyi 100 kişiye veya 3gb rami 10gb'ta çıkarabilirsiniz.